Webster-RWD Systemy responsywne

f www seo rwd =

 

510 641 349

biuro@webster-rwd.pl

Dostosowanie strony WWW do urządzeń mobilnych jest ważne z kilku powodów. Najważniejszy to wzrost liczby urządzeń mobilnych i coraz większa liczba klientów przeglądających internet na smartfonach. Nie ma w tym nic dziwnego – telefony są coraz lepiej dostosowane do przeglądania Internetu – dostęp do internetu z sieci lub wi-fi, mobilne systemy operacyjne, przeglądarki no i oczywiście duże ekrany dotykowe.

Strona nie dostosowana do urządzeń mobilnych będzie jednak wyświetlać sie nieprawidłowo – zbyt dużo informacji, niedostosowana struktura i nawigacja, niewyświetlanie sie wszystkich elementów. To wszystko wpływa na odbiór klienta który najczęściej opuści stronę.

Dostosowanie strony do urządzeń mobilnych ułatwi również pozycjonowanie strony w Google – od 24.04.2015 Google promuje strony które posiadają system RWD (Responsive Web Design) – zgodnie z polityką Google, strony użyteczne i przyjazne dla klienta są wyświetlane wyżej w wynikach wyszukiwania. Oznacza to że strony bez systemu responsywnego spadną w wynikach wyszukiwania !

Jak dostosować stronę do urządzeń mobilnych ? Zapraszamy na www.webster-rwd.pl